Vantop H612 Aynalı Çift Kamera, GPS izleme 12'' IPS Dokunmatik Ekran, Geri Görüş, Park Sönsörlü

Vantop H612 Aynalı Çift Kamera, GPS izleme 12'' IPS Dokunmatik Ekran, Geri Görüş, Park Sönsörlü

Marka : Vantop
Fiyat : $162.95(KDV Dahil)
Barkod : 810051303841

Adet

Artır Azalt
Çarpıcı 2.5K Ultra HD - Daha canlı fotoğraflar ve videolar için 2.5K SONY IXM335 ön kamera ve su geçirmez 1080P arka kamera ile Daha Dinamik Ayrıntı. Çarpıcı 12 '' IPS tam dokunmatik ekran tasarımı, her şeyin harika görünmesini sağlar.

Intelligent Escort Partner - Artık sürüş sırasında sesli komutlarla temel işlemleri başlatabilirsiniz. Her şeyi kontrol altında tutmak için yörüngenizi, konumunuzu ve hızınızı kaydetmek için gelişmiş GPS desteği ile.

Anında Her Zaman Hazır - Önemli görüntüleri sürekli olarak kaydedip kilitleyen H612 aynalı araç içi kamera her zaman anında hazırdır, yolda tek bir kareyi bile kaçırmazsınız. 128G'ye kadar hafıza kartını destekler (dahil değildir).

Mükemmel Tamamlayıcı Destek - Sony Starvis IMX335 sensör ile gece gerekli her ayrıntıyı yakalamak için. Ön kamera için 170 ° ve arka kamera için 160 ° olan geniş bir görüş alanı, kesinlikle park asistanı için mükemmel bir tamamlayıcı destektir.


Daha Fazla Fonksiyonu Keşfedin - Titreşim algılandığında otomatik olarak kayda başlayın, güvenilir park gözetimi olarak arabanızı 7/24 koruyun. Hızlandırılmış fotoğrafçılık da iyi bir kayıt yöntemidir. Ekstra bir donanım kiti (dahil değildir) gereklidir, VanTop V9H Hardwire Kitini öneririz.
  • VanTop H612

Daha canlı fotoğrafları ve videoları gerçekleştirmek için 2.5K SONY IXM335 ön kamera ve su geçirmez 1080P arka kamera ile Daha Dinamik Ayrıntı.

  • 12 '' IPS TAM DOKUNMATİK EKRAN

1280 * 320 ekran çözünürlüğüne sahip 12 '' IPS tam dokunmatik ekran, gördüğünüz her şey zengin ve canlı ve gördüklerinizi seveceksiniz.

  • SÜPER GECE GÖRÜŞÜ

Sony Starvis IMX335 sensör ile gece gerekli her ayrıntıyı yakalamak için. Gece sürüşü için bir koruyucu bariyer katmanı ekleyin.

  • AKILLI SES KONTROLÜ

Artık sürüş sırasında sesli komutlarla temel işlemleri başlatabilirsiniz. Manuel kullanıma veda edin ve sadece komut verin.

  • GELİŞMİŞ GPS DESTEĞİ

GPS izleme teknolojisi ile yörüngenizi, konumunuzu ve hızınızı kaydetmek için, her şeyi kontrol altında tutmak için videoları GXplayer ile oynatabilirsiniz.

DÖNGÜ KAYDI
Hafıza kartı dolduğunda en eski videolar en yeni videolarla değiştirileceğinden, H612 aynalı çizgi kamerası her zaman anında hazırdır. Önemli klipler kilitlenebilir ve üzerine yazılmaz, yolda tek bir kareyi bile kaçırmazsınız.
Her video için kayıt süresi değiştirilebilir. Kayıt süresi varsayılan olarak 1 dakikaya ayarlanmıştır ve 1MINS, 3MINS ve 5MINS arasından seçim yapabilirsiniz.
NOT: Lütfen birinci Sınıf hafıza kartı hazırlayın ve ilk kullanımdan önce bilgisayarda FAT32 formatına formatlayın. Mac kullanıcılarının App elmedia video oynatıcısında video oynatmasını öneriyoruz.

ACİL DURUM KİLİTLEME
Bir çarpma ile karşılaştığınızda önemli görüntüleri yaklaşık 20 saniye boyunca kilitleyin ve kilitli videonun üzerine yazılmaz, kaza sahnelerini en çok ihtiyaç duyduğunuzda geri yüklemeye her zaman hazır olun. Güvenliğinizi ve yasal haklarınızı her an koruma altına alın.
Kilitli bir video kaydederken sol üst köşede yanıp sönen sarı bir nokta ve altta sarı bir ilerleme çubuğu görüntülenecektir.
Çarpışma algılamasının farklı G-sensörü hassasiyeti ayarlanabilir. Gerektiğinde Düşük, Orta, Yüksek ve KAPALI arasından seçim yapabilirsiniz.

GENİŞLETİLMİŞ ALAN GÖRÜNÜMÜ
Ön kamera için 170 ° ve arka kamera için 160 ° olan geniş bir görüş alanı, kesinlikle park asistanı için mükemmel bir tamamlayıcı destektir.
Süper net lensli geniş geniş açı, görüşünüzün kör noktalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur, otomobilin etrafındaki tüm durumlar her an kontrol edilebilir. İster kısa mesafeli bir yolculukta ister uzun mesafeli bir yolculukta olsun, güvenlik perspektifinizi sağlayın.
NOT: Ön kamera açısı ayarlanabilir esnek bir mercektir, lütfen önceden uygun bir açıya ayarlayın.

REZERVASYON YARDIMI

  • Ekran, rezervasyon sırasında otomatik olarak arka kamera görüntüsünü gösterecek ve bu da aracı dikkatlice park etmenize yardımcı olacak ve yardımcı hat daha fazla güvenlik koruması ekleyecektir.
  • Park monitörü işlevi ile, titreşim algılandığında otomatik olarak 20S kilitli bir video kaydetmeye başlayacak, arabanızı 7/24 güvenilir park gözetimi olarak koruyacaktır.
  • Hızlandırılmış çekim fonksiyonu ile tüm günün kaydını çok kısa bir video ile inceleyebilir, hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden depolama alanından tasarruf edebilirsiniz.
  • NOT: Park izleme ve hızlandırmanın iki işlevi için ekstra bir donanım kiti (dahil değildir) gereklidir, VanTop V9H Donanım Kiti'ni öneririz. Daha fazla bilgi için lütfen VanTop destek ekibiyle iletişime geçin.