Vankyo V630W 5G WiFi, Full HD, Taşıma Çantası, 5000:1 Kontrast, 6800 Lümen Projeksion

Vankyo V630W 5G WiFi, Full HD, Taşıma Çantası, 5000:1 Kontrast, 6800 Lümen Projeksion

Marka : Vankyo
Fiyat : $363.64(KDV Dahil)
Barkod : 6973211001668

Adet

Artır Azalt

LCD Görüntü, LED Lamba

【Yenilikçi 5G WiFi Projektörü】 VANKYO Performance V630W WiFi projektör, nefes kesici 2,4G / 5G WiFi ile akıllı telefon ekranının senkronize edilmesini sağlar. 
Ultra hızlı 5G WiFi, çevrimiçi oyunlar ve kesintisiz video akışı için gecikmesiz akış deneyimi sağlar. Kablosuz ekran paylaşma işlevi, tüm favori içeriğinizi iOS veya Android cihazlardan aktararak izlemeniz için büyük kolaylık sağlar.


【Doğal 1080P Çarpıcı Görüntüler】 50.000 saate kadar dayanıklı LED lamba, 2021 Yükseltilmiş% 80 + parlaklık, 5000: 1 kontrast oranı ve doğal 1920x1080 çözünürlük, ev sineması veya dış mekan filmleri için gerçekçi görüntüler ve olağanüstü renk doğruluğu sağlar. 
VANKYO yerel 1080P full HD projektör, olağanüstü netlik ve ayrıntı sunan HDMI bağlantı noktası üzerinden projektöre bir dizüstü bilgisayar veya 4k TV çubuğu bağlarken 4k videoyu destekler.


【± 50 ° Yastık Düzeltme ve Yakınlaştırma】 ± 50 ° 4D trapezoid düzeltme ile donatılmış VANKYO Performance V630W full HD film projektörü, dikey veya yatay görüntü bozulmasını etkili bir şekilde azaltır. 
Dijital yakınlaştırma özellikleri, projeksiyon mesafesini sık sık değiştirmeden projektörün ekran boyutunun uzaktan kumanda ile ayrı ayrı ayarlanabilmesini sağlar.


【Sinematik 300 ”Geniş Ekran】 Geniş ekran ev eğlencesi ve ofis PowerPoint Sunumu için tasarlanan VANKYO yerel 1080P projektör, fantastik görüntü netliği ve inanılmaz keskin görüntülerle büyük bir ekran sunar. 
Video projektörü, sinemanın heyecanını kucaklamanıza ve 300 inç'e kadar mega ekranla etkili toplantıların keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

【Özelleştirilmiş Multimedya Bağlantısı】 VANKYO taşınabilir projektör 1080P, binlerce akış kanalına, TV çubuğuna, dizüstü bilgisayara, Switch'e, PS5'e, iOS / Android akıllı telefona, iPad'e, USB belleğe, mikro USB karta vb. Kolay erişim sağlar. Multimedya bağlantılarıyla ekstra derinlik ve gerçekçilik için görüntüleme deneyiminizi genişletebilen ev ve dış mekan için video WiFi projektör 1080P, yıl boyunca eğlencenin tadını çıkarmak için esneklik sağlar.
VANKYO'dan Üstün Görüntüleme Deneyimleri

SSS:

S1: Projektörü 4k filmleri oynatmak için nasıl kullanabilirim?

Dizüstü bilgisayarınızı veya TV Stick'inizi projektöre HDMI bağlantı noktası üzerinden bağlarken, yerel 1080p 4k projektör, 4k yüksek performanslı, sürükleyici bir film deneyimi sunabilir. (Oynattığınız filmin 4k formatında olması gerekir.)

S2: Akıllı telefondan yansıtılamıyorsa Netflix, Hulu veya Roku'yu nasıl kullanabilirim?

Netflix, Hulu ve benzer hizmetlerin telif hakkı koruması sorunu nedeniyle içerik yansıtılamaz veya yayınlanamaz. Netflix, Hulu ve benzeri hizmetlerden bağlantıyı izlemek için projektörü bağlamak için bir TV Çubuğu kullanabilirsiniz.

S3: Yansıtma arayüzlerini değiştirirken yansıtılan görüntü donarsa problem nasıl çözülür?

Sıfırlama yapmak için projektör / uzaktan kumanda üzerindeki “OK” düğmesine 5 saniye uzun basmayı deneyebilirsiniz. Sıfırlama işlemi 2 dakika içinde tamamlanacak, lütfen sabırla bekleyin.

Sıcak İpuçları:

* Tüm ev projektörleri için, ekran kenarı merkez kadar net değildir. Projektör nispeten karanlık oda ortamındaysa daha iyi etki gösterecektir.

* Kablosuz bağlantı ile ekran aynalamanın akıcılığı ağ ortamından etkilenecektir.

* Projektör, USB çubuğu bağlayarak 4k formatındaki videoları oynatmayı desteklemez.

* “İOS sisteminden Ekran Yansıtma” yöntemi kullanım kılavuzunun 7-9 Sayfasında, “Android sisteminden Ekran Yansıtma” yöntemi kullanım kılavuzunun 9-10 Sayfasında listelenmiştir.Benzer Ürünler