Mushkin 16GB DDR4 2400 MHz Notebook Belleği (MES4S240HF16G) Outlet

Mushkin 16GB DDR4 2400 MHz Notebook Belleği (MES4S240HF16G) Outlet

Marka : Mushkin
Fiyat : $91.77(KDV Dahil)
Barkod : 0846651026972F

OUTLET - AÇIK KUTU ÜRÜN - SIFIR

Adet

Artır Azalt

OUTLET - AÇIK KUTU ÜRÜN - SIFIRTür: DDR4 SODIMM
Voltaj: 1.2V
Hız spec: PC4 19200
Sıklık: 2400MHz
 
Kapasite
Kit Türü: modül
Modül boyutu: 16 GB
 
zamanlamalar
tCL: 17
tRCD: 17
tRP: 17
tRAS: 39
 
Soğutma teknolojisi
Soğutucu: Yok

 

Mushkin;
en iyi (bilgisayar bellek modüllerini üretiliyor, bilinen bir şirket RAM bulundu), Pflugerville, Teksas. Müşterileri arasında filmler ve endüstri profesyonelleri bulunur. Apple Inc. ve NASA gibi şirketlere tedarik sağladı.
Mushkin Ürünleri Katı Hal Sürücüleri SSD , masaüstü Bilgisayarlar, Sunucular, dizüstü Bilgisayarlar Için RAM ve modülleri üretir. Ayrıca USB flash sürücü üretiyorlar . Bellek ürünleri standarttan aşırıya kadar çeşitli performans kategorilerinde mevcuttur. RAM ürünlerinden biri, overclockçulara yönelik “REDLINE” serisidir .

Mushkin Farkı;

1994 yılında Denver, Colorado’da kurulan Mushkin Enhanced MFG, o zamandan beri dünyanın en tanınmış bilgisayar performans üreticilerinden biri haline geldi ve Intel, AMD, NVIDIA, SMI dahil olmak üzere dünyanın en iyi bilgisayar bileşen şirketleriyle iyi ilişkiler kurdu.

Birinci Sınıf ABD Tabanlı Ar-Ge Uzmanlığı:
Her biri 25+ yıllık sektör deneyimine sahip Araştırma ve Geliştirme Ekibimiz, en yüksek endüstri standartlarını karşılayan ileri teknolojiler sağlamaya odaklanmıştır.

Endüstri Geneli Liderlik;
Sadece dünyadaki tüm gerekli çevre standartlarına ve sertifikalara uymakla kalmıyor, sık sık bunları aşıyoruz. Mushkin'de, imkansız olanın mümkün olup olmadığını sormayı bıraktık ve üretmeye başladık.

Birinci Sınıf Kalite Kontrol;
Mushkin'de kalite sadece bir öncelik değil, aynı zamanda resmi bir sistemdir. Mühendislerimiz ve işletmecilerimiz sıkı prosedürler ile üretimin her aşamasında kalite kontrolünü sürdürürler.

Mushkin SSD Ürünleri, ''SK Hynix, Micron ve Silicon Motion,'' markalarından oluşan 1. Kalite çip üreticileriyle partnerlik yapmakta ve sadece bu çipsetleri kullanmaktadır. Mushkin SSD Ürünlerini Notebook, Masaüstü bilgisayar, Server ve NAS cihazları için güvenle kullanabilirsiniz.

 

Bellek Hızı
2400 Mhz
Bellek Kapasitesi
16 GB
Bellek Türü
DDR4
Kullanım Tipi
Notebook Bellek
Benzer Ürünler