Çağrı Merkezi+90 533 713 36 37
0
Be Quiet!

Be Quiet! BN251 Dark Power Pro 11 650W 80+ Platinum Güç Kaynağı

Marka : Be Quiet!

Stok Kodu : BN251

%4 İndirim
3.486,74 ₺ 3.364,69 ₺

100 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Hızlı Kargo Gönderimi

14 Gün İçinde Kolay İade

Dark Power Pro 11 650W  gelmiş geçmiş en gelişmiş PSU'su. 650 W'lık sürekli kullanılabilir güç ve dört raylı ve tek raylı çalışma arasında geçiş yapan bir hız aşırtma anahtarı ile, oluşturmak isteyebileceğiniz herhangi bir çoklu GPU veya çoklu CPU sistemini desteklemek için yeterli rezerve sahiptir. sessiz olun! 'nin neredeyse duyulamayan Silent Wings 3 fanı ve benzersiz bir dizi gürültü azaltma geliştirmesi, onu, yine de önemli ölçüde sessizliğe ihtiyaç duyan güçlü uygulamalar için mükemmel olan, kategorisindeki en sessiz PSU yapar. Ve yarım köprü güç topolojisi, onu mevcut en yüksek güç verimliliği sertifikalarından birini - 80 PLUS ® Platinum - kazandırır.

80 PLUS ® PLATINUM SERTİFİKALI
Mevcut en yüksek verimlilik sertifikalarından biri
Dark Power Pro 11 650W, 80 PLUS Platinum sertifikasına ve% 94'e varan enerji verimliliği derecesine sahiptir. Bu, daha az güç tüketimi ve genel olarak daha soğuk ve daha sessiz çalışma dahil olmak üzere üst düzey sisteminiz için birçok avantaj sağlar. Bekleme drenajı 0,14 watt'ın altındadır.

FÜNEL ŞEKLİNDE FAN AÇMA
Daha yüksek soğutma performansı
Dark Power Pro 11 650W'nin fan girişi huni şeklindedir. Bu, daha yüksek bir soğutma performansı ile sonuçlanan artan bir hava çıkışına neden olur.

AŞIRI HAZIRLIK
PSU'nuzun performansını en üst düzeye çıkarma
Dark Power Pro 11 650W, güçlü ve kararlı 12V rayları sayesinde hız aşırtma için özellikle uygundur. Hız aşırtma anahtarı, varsayılan dört 12V-ray modu ile alternatif devasa tek raylı çalışma arasında manuel geçiş yaparak hız aşırtma için tam kontrole sahip olmanızı sağlar.


ÜSTÜN ÖZELLİKLERLE DONANIMLI
Güvenle güçlü çoklu GPU sistemleri oluşturun
Dark Power Pro 11, mükemmel sinyal kararlılığı için dört bağımsız 12V rayı ve çoklu GPU sistemleri için beş PCI express konektörü ile 650W sürekli güç sunar. Dört adede kadar kasa fanı PSU'ya bağlanabilir ve bunlar tarafından düzenlenebilir.

MAKSİMUM KOLAYLIK
Yarı modüler kablolar
120 cm'ye kadar ekstra uzun kollu kablolar ve modüler kablo yönetimi ile sağlanan maksimum fayda, bileşen kurulumunu basitleştirir ve can sıkıcı karmaşayı azaltır. Bu, en büyük PC kasalarında bile hava akışını artırmayı ve soğutmayı iyileştirmeyi başarır.

SON TEKNOLOJİLER
Kaya gibi sabit sinyal kararlılığı ve verimliliği
Teknolojik olarak en gelişmiş güç kaynağını deneyimleyin sessiz olun! şimdiye kadar inşa etti! LLC ve Senkron Doğrultucu (SR) teknolojisini kullanarak eşsiz sinyal kararlılığı ve rakipsiz güç verimliliği sağlar. Ayrıca, ağır çapraz yükleme koşullarında bile sıkı voltaj regülasyonu için DC'den DC'ye dönüştürme ile donatılmıştır. Bu, yeni nesil işlemciler ve grafik kartları için güvenilir çalışma sağlar.

JAPON 105 ° KAPASİTÖRLER
Yüksek kalitenin kanıtı
Dark Power Pro 11 650W'de yalnızca en iyi bileşenler kullanılır. Bu nedenle, PSU kasasına özel olarak yüksek kaliteli Japon kapasitörleri yerleştirdik. Kararlılık, güvenilirlik ve uzun çalışma ömrü sağlayan 105 ° C'ye kadar derecelendirilmiştir.
Be Quiet! BN251 Dark Power Pro 11 650W 80+ Platinum Güç KaynağıStok Kodu BN251
Ean 4260052183762
KDV %18
Kategoriler Güç Kaynakları
Markalar Be Quiet!
Etiketler Be Quiet! BN251 Dark Power Pro 11 650W 80+ Platinum Güç Kaynağı

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Nirvana Yazılım E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.